Çoğu genel amaçlı ofis mobilyaları melamin sunta veya MFC denilen bir adam yapılan üründen yapılır. Bu, her iki tarafta da melamin reçinesi ile emprenye edilmiş bir dekoratif kağıt kaplama basıldığında, üzerinde bir alt-tabaka, genellikle sunta, ama bazen orta yoğunlukta lif levha içerir. Bu işlem, yüksek sıcaklık ve basınçta gerçekleştirilir ve polimerizasyon denir.Sonuç çizilmeye ve aşınmaya karşı kararlı ve dirençli bir maliyet etkin, dayanıklı board. Bu kurul daha sonra makine kesme ve kenarlı ve çeşitli şekiller ve ofis masaları ve mobilya boyutlarda yapmak için kullanılır.Dekoratif kağıt kaplama ya, meşe, kayın, kiraz ya da akçaağaç gibi popüler ahşap ahşap tahıl, veya böyle, gri, bej veya beyaz gibi tek renk efektleri taklit edebilir.

Makam masası, Ofis mobilyaları

Ofis mobilya daha pahalı serilerinden bazıları hala ahşap kaplama gibi sunta veya MDF gibi sandviç istikrarlı bir substrat ile yapılır.Kaplama kurulu stabilize nedeniyle sıcaklık ve nem kurulu sarılmasını önlemek için her iki tarafta uygulanır. Ahşap kaplama ofis mobilyaları genellikle sipariş için yapılan, ancak belirli şekil ve boyutlarda, ahşap kaplama doğası gibi ofis mobilya tüm aynı anda yapılan ve gelen sürece o, bitirir maç zor olabilir olduğu anlamına gelir ahşap aynı parti. Bazı üniformalı veya ince damarlı ahşap kaplamalar kullanarak ve birkaç ton koyu ahşap kaplama, boyama ve ahşap kaplama mobilya güneş koyulaşması etkisini azaltan bir cila veya vernik uygulayarak bu sorunun üstesinden başarmışlardır üretmektedir.

Ofis mobilyası nadiren nedeniyle gerçek çözgü sorunları nedeniyle ısı ve nem değişikliklerine ahşap çatlama, masif ahşap kullanılarak yapılan ve nedeniyle ahşap gerçekten dolayı modern kuvvet kurutma yöntemlerine görmüş değildir gerçeğine. Olduğu Ancak bu sorun her zaman yerli ve ofis mobilyaları için kaplama levhalarının kullanımı uzun bir yol gidiyor neden olan, yüzlerce yıldır marangoz ve kabine yapımcıları kuşatılmış oldu.

e-06

Günümüzde çoğu masa için çerçeve, yüksek mukavemet ve kablolama çözümleri sunuyoruz metal ekstrüzyon veya döküm, yapılır. Büyük ahşap paneli vermek biter yönetici ofis mobilyaları aralıkları çok belirtilebilir ki masalarına vidalı PVC ekstrüzyon görünümünde gizli olan kablolama ile daha geleneksel bir görünüm. Metal çerçeve sabitleme metal ofis masaları dolaştı veya yeniden olmanın daha esnek olmaya yol açar sunta, çelik ekler, daha az ziyaret mobilya sorunları düzeltmek için satıcınıza, para ve daha iyi değer oluşturmak o kadar daha fazla güç sunuyor.

Çevre masa üstleri hakkında genel bir endişe ile şimdi bile böyle teneke ve plastik gibi sıkıştırılmış geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiş ve gerçekten eşsiz bir adam bitirmek yapılır sunuyoruz .

Reklamlar