Çağrı merkezi mobilya tasarımında yeni masa modelleri.

cagri-merkezi-mobilya-koridor

Elsa Mobilya tasarımını yaptığı çağrı merkezinde vizyon, rahatlık, ses yalıtımı ve konsepte önem vermiştir. Çağrı merkezi çalışanlarının performansını arttıran ve çalışanların memnuniyetini çoğaltan çağrı merkezi mobilyaları üretiyoruz.

Call center masaları seperasyonlarında camlı modeller üretiyoruz. İşyeri ortamında cam bölmeler ve olabildiğince açık ofis ortamları etkili olmaktadır. Cam duvarlar müşteri ile aradaki ilişkiyi arttırarak, çalışanlar açısından da güven duygusunu arttırmaktadır.

call-center-dinlenme-mobilya

Çağrı merkezi dinlenme alanı mobilyaları üretiyoruz. Bir mutfak veya kafe de insanlar bir araya gelerek etkileşimde bulunmaktadır. Bu tür ortamlar dinlenme ve stress atma açısından önem kazanmaktadır. Bir pizza restaurant’ı veya tatil kafesi görünümünde tasarlanan açık mekanlar çok etkili olmaktadır.

call-center-masa

Eğitim odaları çağrı merkezleri için vaz geçilmez mekanlardır. Bu odaların tasarımı eğitimin etkili olması için çok önemlidir. Eğitim odalarında sessizlik önemli olsa da kapalı alan yerine açık sistem ortamlar yaratılması eğitim katılımcılarını daha esnek ve ilgili hale getirmektedir.

call-center-sistem

Özgür düşünceye yaratıcı fikirlere ulaşmak için kapalı sıkıcı çalışma kabinleri yerine farklı, değişken ferah mekanlar yaratmak gerekir. Çağrı merkezi mobilyaları ve ekipmanları için tasarım yapıyoruz.

call-center-mobilya-olcu

Çağrı merkezlerinde, zaman zaman, insanlar ekipleri ile bire bir karşılaşmadan ya da zorlu veya özel görüşme yapmak için sessiz yerlere ihtiyaç duyarlar. Bu tür durumlarda özel kabinler yapmak faydalı olmaktadır.

call-center-mobilya-tasarim

Mevcut çalışma temposu çok yoğun olan çağrı merkezlerinde tipik tepkiler için rahatlatıcı ortamlara ihtiyaç vardır. Işık, sıcaklık, çok sıcak, karanlık, sessizlik, açıkçası evinde hissedeceği ortamları yaratmak gerekir. Ürettiğimiz çağrı merkezi masaları rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Reklamlar